-lisainfo-:Jumalateenistused pühapäeval, 30. juulil:

• kell 10.30 Avispea kirikus
• kell 11.00 Simuna kirikus
• kell 13.00 Väike-Maarja kirikus

-üritus-:27. Pandivere rattaralli
-lisainfo-:30. juulil toimub Filter Maanteekarikasarja 5. etapp – 27. Pandivere rattaralli, start Väike-Maarjas kell 12.00.

Info: Jane Kool, tel 518 4071

30-07-2017 lisatud uudised

-uudis-:Ebavere Kange 2017 võitjad on selgunud
-lisatud-:30.07.2017, 09:45
-sisu-: 29. juulil toimus XVII Ebavere Kange triatlon. Start anti kell 16 Äntu tehisjärve ääres, ratastega sõideti Ebaverre ning seejärel metsajooks Ebavere radadel. Meeste võidu noppis Madis Rouhijainen (aeg 41:04) ja naistest Geidi Kruusmann (aeg 44.08).
Seekordne võistlus ei löönud küll osavõtjate rekordit, kuid kuna osavõtjad saavad olla vaid Väike-Maarja vallaga seotud inimesed, siis osalejate arv ligikaudu 100 annab tunnustust selle võistluse populaarsusest Väike-Maarjas.
Ebavere Kange triatloni distantsid: ujumine Äntu Paisjärvel (mehed ujusid 350 meetrit ning naised ja noored 175 meetrit). Seejärel kõigil jalgrattasõit Ebevere spordikeskusesse (14 km), millele järgnes jooks Ebavere matkaradadel pikkusega 2,5 km.
Võistluste korraldajad Jaanus Valk, Urmo Väizanen ja Andri Part olid välja võlunud mõnusalt sooja ilma ning nende meeskond töötas laitmatult. Mõnusaid emotsioone jagati õhtusel afterpartyl nii osavõtjatele kui kõigile pealtvaatajatele ja pöidlahoidjatele.

Tulemused

-uudis-:27. Pandivere rattaralli võitis Vahur Valvas
-lisatud-:30.07.2017, 20:18
-sisu-:Filter Maanteekarikasarja 5. etapi, Pandivere 27. rattaralli tulemused

Filter Maanteekarikasarja 5. etapi, Pandivere 27. rattaralli võitis Vahur Valvas, kes läbis 94 km pikkuse põhidistantsi ajaga 2:08.19. See teeb keskmiseks kiiruseks 43,954 km/h. Teisena ületas finišijoone sama aja saanud Kristo Enn Vaga ja kolmandaks tuli kaks sekundit kaotanud Mart Ojavee (Redbike Team).

Filter Pandivere Rattarallil ei startinud enne võistlust kokkuvõttes esikohta hoidnud Tair Stalberg (Sportland Bottecchia Team). Uueks üldliidriks tõusis Kristo Prangel (CFC Spordiklubi), kes oli tabeli ülemisel real ka pärast 2. ja 3. etappi.

46 km naiste sõidul oli kiireim ülivõimsalt Filter Maanteekarikasarja juhtiv Mathilde Nigul ajaga 1:17.29 (keskmine kiirus 35,621 km/h). Sekundiga jäi maha Mae Lang ja kuue sekundiga Kristin Rõzko. Filter Pandivere Rattaralli lõpetas 300 osavõtjat.

Info: AeroBike