Valla juhtimine / Vallavalitsus


Eesti Vabariik 100
Georg Lurich
Sündmuste kalender
E T K N R L P
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28     
Tänased üritused
*Näitused
Nädala eelinfo
8. nädal
7. nädal
Ametlikud teated
*Vallavalitsus müüb kinnistu
*Infot rongi- ja bussiliikluse sõidugraafikute kohta
*Teade ruumi väljaüürimisest
Infoleht
Infolehtede arhiiv
Kasutajatele
Kasutajanimi:

Parool:

Pea mind meeles
Unustasid parooli?
Registreeru kasutajaks
Sotsiaalmeedia
Facebook
Koostööpartnerid

Vallavalitsus

NimiAmetTelefonE-mail
Indrek Kesküla Vallavanem 329 5751
510 7460
indrek.keskyla@v-maarja.ee
Maris Kõrgmäe
Vallasekretär 329 5753
maris.korgmae@v-maarja.ee  
Peeter Rahnik Õigusnõunik 329 5754 peeter.rahnik@v-maarja.ee
Helen Nõmm
Sekretär 
329 5750
helen.nomm@v-maarja.ee  
Piret Lükk
Teabespetsialist
326 0870
piret.lykk@v-maarja.ee  
Aare Treial Haridusnõunik
329 5757 aare.treial@v-maarja.ee
 Ivika Aman 
Kultuurinõunik
329 5760
ivika.aman@v-maarja.ee  
Ilve Tobreluts    Meediaspetsialist
329 5759 ilve.tobreluts@v-maarja.ee
Urmas ReinartIT-juht
329 5765
urmas.reinart@v-maarja.ee  
Sotsiaalosakond:
Ene Kinks Sotsiaalosakonna juhataja 329 5761 ene.kinks@v-maarja.ee
Tiia Kaselo  Lastekaitsespetsialist 329 5762
tiia.kaselo@v-maarja.ee

Eve Hiietamm Sotsiaaltööspetsialist (lapsehoolduspuhkusel)    
Kersti Sepp
Sotsiaaltööspetsialist
329 5764
   kersti.sepp@v-maarja.ee
Rahandusosakond:
Maie Tiits Rahandusosakonna juhataja 329 5771 maie.tiits@v-maarja.ee
Merili Veelmaa
Pearaamatupidaja
329 5770  mailto:lea.matusorg@v-maarja.ee
Eevi Ennus Raamatupidaja 329 5773 eevi.ennus@v-maarja.ee
Heli Vettik Raamatupidaja 329 5772 heli.vettik@v-maarja.ee
Haldusosakond:
Kaarel Moisa Abivallavanem 329 5767 kaarel.moisa@v-maarja.ee
Katrin Selbak
Arendusnõunik 329 5766
katrin.selbak@v-maarja.ee  
Villo Müürsep
Ehitusnõunik
329 5768 villo.myyrsep@v-maarja.ee
Diana Seepter
Maanõunik 
329 5755
diana.seepter@v-maarja.ee  
Leie Nõmmiste
Keskkonnanõunik 329 5756 leie.nommiste@v-maarja.ee  
 Aivar Jalakas
Taristuspetsialist
329 5758
 aivar.jalakas@v-maarja.ee
Enno Kivaste Simuna osavalla majandus-
juhataja-tööline
528 0898  
Ruth Palmiste
 Väike-Maarja kalmistumeister
516 1809
Mirjam Kesküla
Simuna kalmistumeister
524 7944

 


Aili Uustalu
 Ao kalmistu hooldaja
524 6501