Valla juhtimine / Vallavolikogu / Komisjonid


Sündmuste kalender
E T K N R L P
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Tänased üritused
*Emumäe jooks
*Näitused
Nädala eelinfo
22. nädal
21. nädal
Ametlikud teated
*Väike-Maarja Vallavalitsus müüb kinnistu
*2017. aasta hajaasustuse programm Lääne-Virumaal läheb käima
*Rahandusministeeriumi info haldusreformi jätkumise kohta
*Infot rongi- ja bussiliikluse sõidugraafikute kohta
*Teade ruumi väljaüürimisest
Infoleht
Infolehtede arhiiv
Mille üle tunned Väike-Maarja vallas uhkust?
Äntu järved
Kiltsi mõis
Mitmekesised sportimisvõimalused
Meie inimesed ja koostöö
Meie kultuurilugu ja traditsioonid
Koolivõrk ja panus noortesse
Kasutajatele
Kasutajanimi:

Parool:

Pea mind meeles
Unustasid parooli?
Registreeru kasutajaks
Sotsiaalmeedia
Facebook
Statistika
Kirjeid külalisteraamatus: 542
Kasutajaid: 638
Foorumis teemasid: 113
Foorumis postitusi: 297
Koostööpartnerid

Komisjonid

NimiAmetTelefonE-mail
Juhatus:
 Ene PreemVolikogu esimees523 9550 epreem@gmail.com
 Teet PajuVolikogu
aseesimees
527 8547 teet.paju@gmail.com
 Anu LooritsRevisjonikomisjoni
esimees
520 7516 anu.kivaste@mail.ee   
 Avo PartMajanduskomisjoni esimees505 0276 avo@joosand.ee
 Reet ReimannHariduskomisjoni esimees5664 4183 reetreimann@gmail.com
 Luule MatrovSotsiaalkomisjoni esimees506 1803 luule.matrov@gmail.com
 Tarmo RebaneKultuuri-, spordi- ja külaelukomisjoni esimees 
506 2039
 tarmo@tarmoren.ee
  • Volikogu juhatusse kuuluvad volikogu esimees, aseesimees ja alatiste komisjonide esimehed.

Revisjonikomisjon:
 Anu LooritsEsimees 520 7516 anu.kivaste@mail.ee  
 Ants EinsaluAseesimees 529 4245  hd13ae@gmail.com 
 Mart PruulLiige 5596 4614 mart.pruul@gmail.com
Majanduskomisjon:
 Avo PartEsimees 505 0276 avo@joosand.ee
 Väino HaibaAseesimees 505 3488 ohaiba@hot.ee
 Ants Einsalu Liige 529 4245 hd13ae@gmail.com
 Ott LäänemetsLiige 5650 8357 ott@avispeamees.ee
 Kalju ErrasLiige 514 5033 kalju.erras@graanulinvest.com  
 Joel RandveerLiige 5668 7763 joel.randveer@kik.ee
 Sven KeslerLiige 505 3340 sven.kesler@v-maarja.ee
 Hans KruusamägiLiige 514 5021 hans@v-maarja.ee
 Jüri ElmendLiige 504 3975 ilotj@hot.ee
Sotsiaalkomisjon:
 Luule MatrovEsimees 506 1803 luule.matrov@gmail.com
 Luule HorebAseesimees 516 7216 Luule.Horeb@gmail.com   
 Allan AltLiige 505 0950 allan.alt@mail.ee
 Mall LepiksooLiige 528 5225 mall.lepiksoo@mail.ee
 Merike AdamsonLiige 512 1216 merike1604@hotmail.com
 Riina RajasteLiige 5382 2369 rajasteriina@gmail.com
 Lembit KopsoLiige 520 8720 lembit@kaarlitalu.ee   
 Anne-Liis Talu Liige 5190 1043 
Hariduskomisjon:
Reet ReimannEsimees 5664 4183 reetreimann@gmail.com  
Ants Rikberg  Aseesimees 529 0745 ants.rikberg@sisekaitse.ee   
Aivar LiivalaidLiige 5345 6273 aivar@joosand.ee
Kaja PõldmaaLiige  kaja.poldmaa@simunakool.ee
Liivika HarjoLiige 5668 8178 voiveretuuleveski@gmail.com
Merje LeemetsLiige 520 2921 merje.leemets@kiltsimois.ee  
Rein Möldre Liige 505 3093 reinmoldre@gmail.com
Tiia Mänd Liige  tiiamnd@gmail.com
Marje Eelmaa Liige 505 3775 marje.eelmaa@vmg.v-maarja.ee
Vallo TaarLiige 503 1910 vallo.taar@mail.ee

Kultuuri-, spordi- ja külaelukomisjon:
 Tarmo RebaneEsimees 506 2039 tarmo@tarmoren.ee
 Siret StoltsenAseesimees 5666 1951 stenmon@hot.ee
 Ermo LoodLiige 516 0969 ermolood@hot.ee
 Kalev PärtelpoegLiige 5302 4437 seltsimaja@v-maarja.ee   
 Eerek PreisfreundLiige 524 1982  avispea@ekklesia.ee
 Heili NõgeneLiige 5340 5718 heili.nogene@gmail.com
 Jane KoolLiige 518 4071 spordikeskus@v-maarja.ee  
Auli KadastikLiige 5558 3566 aulikadastik@gmail.com
  
   
Viimati muudetud 03.05.2017