Valla juhtimine / Vallavolikogu / Komisjonid


Eesti Vabariik 100
Georg Lurich
Sündmuste kalender
E T K N R L P
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Tänased üritused
*Jumalateenistused
Filmipäev Rakke kultuurikeskuses
*Kunstinäitused
Nädala eelinfo
4. nädal
3. nädal
Ametlikud teated
*Infot rongi- ja bussiliikluse sõidugraafikute kohta
*Teade ruumi väljaüürimisest
Infoleht
Infolehtede arhiiv
Kasutajatele
Kasutajanimi:

Parool:

Pea mind meeles
Unustasid parooli?
Registreeru kasutajaks
Sotsiaalmeedia
Facebook
Koostööpartnerid

Komisjonid

NimiAmetTelefonE-mail
Juhatus:
 Ene PreemVolikogu esimees523 9550 epreem@gmail.com
 Hans KruusamägiVolikogu
aseesimees
514 5021 hans@v-maarja.ee
  Revisjonikomisjoni
esimees
     
 Avo PartMajanduskomisjoni esimees505 0276 avo@joosand.ee
 Reet ReimannHariduskomisjoni esimees5664 4183 reetreimann@gmail.com
 Riina GullSotsiaalkomisjoni esimees513 1419 riina.gull@gmail.com  
 Tarmo RebaneKultuuri-, spordi- ja külaelukomisjoni esimees 
506 2039
 tarmo@tarmoren.ee
  • Volikogu juhatusse kuuluvad volikogu esimees, aseesimees ja alatiste komisjonide esimehed.

Revisjonikomisjon:
 Esimees    
 Aseesimees    
 Liige  
Majanduskomisjon:
 Avo PartEsimees505 0276 avo@joosand.ee
 Mart PruulAseesimees5596 4614 mart.pruul@gmail.com
Ott Läänemets  Liige5650 8357 ott@avispeamees.ee
Vahur Elbre
Liige5649 6651
 vahurel.oy@gmail.com  
 Kalju ErrasLiige514 5033 kalju.erras@graanulinvest.com  
 Joel RandveerLiige5668 7763 joel.randveer@kik.ee
 Ülo TederLiige  ylo@natural.ee  
 Rein KeremLiige 505 6179
 rein.kerem@gmail.com  
 Arvi Rotka Liige  arvirotka@gmail.com  
 Külli Urbas Liige 508 3308  kylli@kaarmakt.ee  
Sotsiaalkomisjon:
 Riina GullEsimees 513 1419   riina.gull@gmail.com  
 Mall Lepiksoo Aseesimees 528 5225 mall.lepiksoo@mail.ee    
 Luule MatrovLiige 506 1803  luule.matrov@gmail.com  
 Riina RajasteLiige5382 2369 rajasteriina@gmail.com  
 Merike AdamsonLiige 512 1216 merike1604@hotmail.com
 Kaja Laar Liige53002784 
 kaja.ounapuu@gmail.com  
 Anu Loorits Liige 520 7516
 anu.kivaste@mail.ee   
 Siiri Roos Liige  siiri.roos.001@mail.ee  
 Terje Amor  Liige   terjeamor@gmail.com  
 Irina Uuk   Liige   irinauuk@gmail.com
 Maret Hiire Liige5657 7903
 maret.maemoisa@gmail.com  
Hariduskomisjon:
Reet ReimannEsimees5664 4183 reetreimann@gmail.com  
Priit Kõlu  Aseesimees 515 7345
priit.kolu@gmail.com     
Marje EelmaaLiige 505 3775 marje.eelmaa@vmg.v-maarja.ee
 Merje LeemetsLiige 520 2921
merje.leemets@kiltsimois.ee     
 Kaja PõldmaaLiige kaja.poldmaa@simunakool.ee  
 Igmar Matto Liige5865 2060
   igmar@rakke.edu.ee  
  Vallo TaarLiige 503 1910 vallo.taar@mail.ee  
Tiia Mänd  Liige   tiiamnd@gmail.com  
 Elve KullLiige  
 Egle Pent  Liige5838 0207
 eglepent@gmail.com  
Taimi Talpas-Taltsepp Liige 525 7561
 tttaimi@hot.ee

Kultuuri-, spordi- ja külaelukomisjon:
 Tarmo RebaneEsimees 506 2039 tarmo@tarmoren.ee
 Siret StoltsenAseesimees5666 1951 stenmon@hot.ee
 Kaur SalusLiige5647 8105
 kaursalus@gmail.com  
 Enno EiloLiige 515 3228
 ennoeilo@gmail.com   
 Hando KuntroLiige 526 4952
  handokuntro@gmail.com  
 Kristel LehtmeLiige  325 5035
 kristel.lehtme@v-maarja.ee  
 Rene Põllumaa Liige5569 2792
  renepllumaa1@gmail.com  
 Tauno Ojasaar Liige 518 4964
 tauno@ojasaar.eu  
 Andri PartLiige 526 3010
 partandri@gmail.com  
 Jane KoolLiige 518 4071 spordikeskus@v-maarja.ee  
Mary TammetLiige 514 3011 
marytammet@gmail.com   
  
   
Viimati muudetud 01.12.2017