Uudised - Virumaa muusikakoolide „Talvemuusika päev“ Väike-Maarjas


Sündmuste kalender
E T K N R L P
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Nädala eelinfo
34. nädal
33. nädal
Ametlikud teated
*Vallavalitsus müüb Kiltsi alevikus asuva korteri
*Väike-Maarja valla arengukava ja eelarvestrateegia 2018-2021 avalikustamine ja avalikud arutelud
*Rahandusministeeriumi info haldusreformi jätkumise kohta
*Infot rongi- ja bussiliikluse sõidugraafikute kohta
*Teade ruumi väljaüürimisest
Infoleht
Infolehtede arhiiv
Kuidas veedad tänavu suvepuhkuse?
Reisin mööda Eestimaad
Sõidan välismaale
Matkan, ujun ja naudin Eesti loodust
Teen koduseid töid
Mul ei ole suvepuhkust
Kasutajatele
Kasutajanimi:

Parool:

Pea mind meeles
Unustasid parooli?
Registreeru kasutajaks
Sotsiaalmeedia
Facebook
Statistika
Kirjeid külalisteraamatus: 544
Kasutajaid: 643
Foorumis teemasid: 113
Foorumis postitusi: 297
Koostööpartnerid

Virumaa muusikakoolide „Talvemuusika päev“ Väike-Maarjas

Selline vahva üritus toimub igal aastal Virumaa eri paigus. Sel aastal oli võõrustajaks Väike-Maarja Muusikakool ja nii oli reedel, 10. veebruaril Väike-Maarja seltsimaja täis noori muusikuid ja kaunist muusikat. Vastavalt eelnevale kokkuleppele esinesid ansamblid.

Osalesid ainult Virumaa I regiooni muusikakoolid: Rakvere Muusikakool, Tapa Muusika- ja Kunstikool, Kadrina Kunstidekool, Kunda Muusikakool, Väike-Maarja Muusikakool, Jõhvi Muusikakool, Kohtla-Järve Kunstidekool, Ahtme Kunstidekool, Kiviõli Kunstide Kool, Aseri Muusikakool, Iisaku Kunstidekool ja Toila Muusika- ja Kunstikool. Kahjuks Rakvere Muusikakool sellel üritusel esinejate haigestumise tõttu ei osalenud. Nii oli kohal 11 Virumaa muusika- ja kunstidekooli.

Koolid olid hoolega valmistunud. Tingimuseks oli, et kava ei tohi kesta üle 10 minuti. Sellest peeti kenasti kinni. Kavad olid väga omanäolised. Seetõttu ei tahaks kedagi teistest esile tõsta. Päeva lõpetuseks sättisid kõik esinejad end kenasti lavale ja lava ette. Iga kool esitas tuntud lastelaulu „Üle lume lagedale“ enda versiooni. Oli ääretult rõõmus kogeda, kui erinevalt saab ühte laulu interpreteerida.


Väike-Maarja Muusikakooli laulustuudio ansambel: Kerstin Nurmsalu, Caroline Kiviberg, Eliise-Marie Soll, Gerli Kaur ja Birgit Veermets, juhendaja õpetaja Raivo Narits

Väike-Maarja Muusikakooli esindas laulustuudio ansambel koosseisus: Kerstin Nurmsalu, Caroline Kiviberg, Eliise-Marie Soll, Gerli Kaur ja Birgit Veermets õpetaja Raivo Naritsa juhendamisel. Nemad esitasid Priit Pajusaare „Kui laulab ööbik“ ja Riine Pajusaare „Raadiohääl“.


Klaveriduo Caroline Kivinerg ja Kerstin Nurmsalu, juhendaja õpetaja Rutt Vilu

Teiseks kollektiiviks, kes meie kooli esindas, oli klaveriduo Karoline Kiviberg ja Kerstin Nurmsalu õpetaja Rutt Vilu juhendamisel. Nemad esitasid Uno Antoni „Mustlasneiu Eve“.


Esinevad Karolina ja Angelina Alt, juhendaja õpetaja Vallo Taar.
Foto: 3 x Mare Taar

Lõpulool esinesid meie koolist Karolina (metsasarvel) ja Angelina Alt (ksülofonil). Nemad esitasid „Üle lume lagedale“. Klaverisaatjaks õpetaja Rutt Vilu, juhendajaks Vallo Taar.

Päeva üllatuseks oli showtantsutrupp „Maarjake“ Anneli Kalamäe juhendamisel. Täname särtsakaid tüdrukuid ja nende tublit juhendajat!

„Talvemuusika päeva“ erilisus on eelkõige selles, et siin puudub võistlusmoment. Esineda saavad nii õpilased kui ka õpetajad. Hea eesmärgi nimel pingutatakse ühiselt.

Üritust toetas Eesti Kultuurkapital. Täname!
Täname ka kõiki osalejaid ja kuulajaid! Oli üks tore talvepäev!

Vallo Taar
Väike-Maarja Muusikakooli direktor