Uudised - XIX Georgi Kangel trotsiti heitlikku kevadilma


Eesti Vabariik 100
Georg Lurich
Sündmuste kalender
E T K N R L P
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Tänased üritused
*Näitused
*Rakke esivõistlused piljardis
Nädala eelinfo
17. nädal
16. nädal
Ametlikud teated
*Infot rongi- ja bussiliikluse sõidugraafikute kohta
*Teade ruumi väljaüürimisest
Infoleht
Infolehtede arhiiv
Kasutajatele
Kasutajanimi:

Parool:

Pea mind meeles
Unustasid parooli?
Registreeru kasutajaks
Sotsiaalmeedia
Facebook
Koostööpartnerid

XIX Georgi Kangel trotsiti heitlikku kevadilma

Laupäeval, 22. aprillil, Georg Lurichi 141. sünniaastapäeval peeti Väike-Maarjas 19. korda Georgi Kange rammuvõistlust.Ilmastikuolud olid seekord eriti heitlikud ning võistluspäev nõudis nii osalejailt kui korraldajailt erilist vaprust ja vastupidavust.

Naisi tuli võistlusrajale viis. Võistlusaladeks olid liivakoti kandmine ja kangil rippumine. Liivakoti kandmises (21 kg) läbis võistlusmaa kõige kiiremini Helena Lõune, kangil rippumises oli parim Õnnela Raudsepp. Kahe ala kokkuvõttes osutus parimaks Õnnela Raudsepp, Liis Lõune, Helena Lõune, Egne Liivalaidi ja Sivone Vinkeli ees.

Meestel oli võistlusalasid kavas kuus: kivide tõstmine, liivakoti kandmine, traktori tõmbamine, kohvrite kandmine, palgi ülesajamine, kombineeritud võistlus.

Meeste kergemas kaalus asus omavahel mõõtu võtma seitse võistlejat. Traktori tõmbamises, kohvrite kandmises ja palgi ülesajamises oli parim Jaanus Kaskema, kivide tõstmises ja kombineeritud võistluses Targo Traks ning liivakoti kandmises Priit Pohlak.

Kuue ala kokkuvõttes: 1. Jaanus Kaskema; 2. Targo Traks; 3. Taavi Klimenko; 4. Margo Buht; 5. Priit Pohlak; 6. Urmas Ervin; 7. Andres Treilmann.

Meeste raskemas kaalus
oli võitlejaid kaheksa. Liivakoti kandmises, traktori tõmbamises, palgi ülesajamises ja kombineeritud võistluses oli parim Romek Velt, kohvrite kandmises Janari Taar ja kivide tõstmises Mattias Viljamaa.

Kuue ala kokkuvõttes: 1. Romek Velt; 2. Mattias Viljamaa; 3. Kristjan Puusepp; 4. Janari Taar; 5. Jüri Kaskema; 6. Sten Karro; 7. Tanel Kuusemaa; 8. Urmo Paju.

Võistluste peakohtunik oli Ants Einsalu, kommenteeris Pavo Raudsepp.

Lapsed võistlesid kangil rippumises. Sitkeid ja vapraid võistlejaid oli nii poiste kui tüdrukute seast. Võistluse viis läbi Egne Liivalaid.

Tulemuste koondtabelAitäh ja jõudu korraldajatele 20. Georgi Kange rammuvõistluse korraldamiseks tuleval aastal!

Ilve Tobreluts
valla avaliku teabe ja spordiosakonna juhataja