Uudised - Valla arengukava avalikud arutelud Kiltsis ja Simunas


Sündmuste kalender
E T K N R L P
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Tänased üritused
Valla meistrivõistlused mälumängus
Nädala eelinfo
39. nädal
38. nädal
Ametlikud teated
*Rahandusministeeriumi info haldusreformi jätkumise kohta
*Infot rongi- ja bussiliikluse sõidugraafikute kohta
*Teade ruumi väljaüürimisest
Infoleht
Infolehtede arhiiv
Kus osaled huvitegevuses?
Koolis
Muusikakoolis
Seltsimajas/ rahvamajas
Noortekeskuses
Spordihoones
Ebavere tervisespordikeskuses
Mudelihallis
Ei osale huvitegevuses
Kasutajatele
Kasutajanimi:

Parool:

Pea mind meeles
Unustasid parooli?
Registreeru kasutajaks
Sotsiaalmeedia
Facebook
Statistika
Kirjeid külalisteraamatus: 544
Kasutajaid: 645
Foorumis teemasid: 113
Foorumis postitusi: 297
Koostööpartnerid

Valla arengukava avalikud arutelud Kiltsis ja Simunas

Väike-Maarja Vallavalitsus on avalikustanud Väike-Maarja valla arengukava ja eelarvestrateegia aastateks 2018-2021 eelnõu ajavahemikul 3. juulist kuni 2. augustini 2017.a. Kõik huvitatud isikud on oodatud arengukava kohta oma mõtteid avaldama avalikel aruteludel Kiltsis, Simunas, Triigis ja Väike-Maarjas.

Kolmapäeval 5. juulil Kiltsis ja neljapäeval 6. juulil Simunas toimunud avalikel aruteludel osales kokku 21 inimest. Kiltsi rahvamajas oli kokku kuusteist ja Simuna rahvamajas seitse arutelul osalejat ning esindatud olid kõik põlvkonnad – nii nooremad, keskealised kui elukogenumad. 

A
ruteludel tutvustas vallavanem Indrek Kesküla arengukava ja eelarvestrateegia eelnõud ning kavandatavaid suuremaid muudatusi ja investeeringuid. Kiltsi rahvaga arutati muuhulgas tulevase mängu- ja treeningväljaku rajamist ning võimalikku asukohta,  huvihariduse vajadusi, rongiliiklust ning teede ja ülesõitude ohutust ja valgustust, Kiltsi bussijaama parendamist ja vanade elektripostide eemaldamist, Kiltsi mõisa ja pargiga seonduvat ning Väike-Maarja õppekeskuse hoone võimalikku tulevikku. Mitmed neist teemadest kõlasid ka aprillikuus valla arenguseminaril ning nende jätkuv aktuaalsus sai avalikul arutelul taas kinnitust.

Väga suure panuse arutelude õnnestumisse andsid õdusa arutelukeskkonna loomisega MTÜ Meie Kiltsi juhatuse liige Siret Stoltsen ja Simuna rahvamaja juhataja Auli Kadastik. Aitäh Teile ja kõigile osalejatele!

Arengukava ja eelarvestrateegia eelnõudega on kuni 2. augustini võimalik tutvuda valla kodulehel ja kantseleis ning raamatukogudes. Kirjalikke põhjendatud ettepanekuid eelnõu muutmiseks või täiendamiseks ootame vallavalitsuse postiaadressil või e-posti aadressil valitsus@v-maarja.ee hiljemalt 3. augustiks 2017 (kollektiivpuhkuse ajal 17.-30. juulil on valla kantselei suletud).

Avalikud arutelud toimuvad veel teisipäeval 11. juulil kell 18 Triigi spordihoones ja kolmapäeval 12. juulil kell 18 Väike-Maarja vallavalitsuse nõupidamiste ruumis. Avalikule arutelule tulekust ette teatama ei pea. Soovi korral saad oma tulekust märku anda valla kodulehe avalehe paremas servas küsimusele vastates. Meie oleme igal juhul kohal, tule Sina ka!

Lisainfo: arendusnõunik Katrin Selbak, e-post katrin.selbak@v-maarja.ee, telefon 329 5766