Uudised - Isadepäeva fotojahi võitis Liis Niinemets


Eesti Vabariik 100
Georg Lurich
Sündmuste kalender
E T K N R L P
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Tänased üritused
*Maie Lepiku tööde näitus
Nädala eelinfo
3. nädal
2. nädal
Ametlikud teated
*Infot rongi- ja bussiliikluse sõidugraafikute kohta
*Teade ruumi väljaüürimisest
Infoleht
Infolehtede arhiiv
Kasutajatele
Kasutajanimi:

Parool:

Pea mind meeles
Unustasid parooli?
Registreeru kasutajaks
Sotsiaalmeedia
Facebook
Koostööpartnerid

Isadepäeva fotojahi võitis Liis Niinemets

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja kohaliku valla koostöös toimunud isadepäeva fotojahi „Paps ja laps“ võitis Liis Niinemets fotoga „Alati abiks!“.


I koht: Alati abiks! Foto: Liis Niinemets

Žürii seas vaieldamatu poolehoiu võitnud ja konkursi parima foto teinud Liis Niinemets kommenteeris, et üks pilt ütleb rohkem, kui tuhat sõna. „Tänapäeval, kus hetkede püüdmine piltidele on muutunud tehnoloogiliselt nii käepäraseks ja lihtsaks, on meil kõigil ka neid kinni püütud hetki rohkem kui kunagi varem,“ tõdes Niinemets. „Fotojahile pilte valides oli rõõm tõdeda, et raske on teha valikut, mida siis ikkagi konkursile saata. Olen õnnelik, et meie pere pildialbumis on veel palju tunnustamata papsi ja lapse hetki," lisas kolme lapse ema.

Konkursi parima foto autori sõnul ei pööra me igapäevastes tegemistes sageli ekstra tähelepanu loomulikele rollidele meie eludes, nagu näiteks lapsevanemaks olemine. „Naiskodukaitse üleskutse jagada oma papsi ja lapse hetki, aitab tunnustada isaks olemist ja avab laiemale publikule vahvaid kodused kinni püütud hetki,“ kiitis Niinemets.


II koht: Kui üksi ei saa, siis kahekesi ikka saab. Foto: Andreas Preisfreund

Teise auhinnalise koha sai konkursil foto „Kui üksi ei saa, siis kahekesi ikka saab“, mille autoriks Andreas Preisfreund ja kolmas väärikas koht läks Kristiine Pardile kaadrisse püütud foto eest „Koos olemise rõõm – nägu nalja täis“. Publiku lemmikuks kuulutati Margo Kivivare tehtud foto „Selfie – koos on lahe“.


III koht: Koos olemise rõõm – nägu nalja täis. Foto: Kristiine Part
 
Konkursile laekunud fotosid hindasid Rakvere Põhjakeskuse turundusjuht Marilys Pruul, Jess foto omanik ja fotograaf Kairi Juhkam, Väike-Maarja vallavalitsuse sotisaalosakonna juhataja Ene Kinks ja Lääne-Viru maavalitsuse avalike suhete spetsialist Kristel Kitsing. Esitatud fotode puhul hinnati väljendusrikkust ja emotsionaalsust, kunstilist taset ning headest pildistamise tavadest kinni pidamist.


Publiku lemmik: Selfie - koos on lahe. Foto: Margo Kivivare

Parimate tööde autoreid tunnustati Põhjakeskuse kinkekaartide ja Jess Foto auhindadega Väike-Maarja Gümnaasiumi poolt korraldataval isadepäeva üritusel gümnaasiumi peahoones.
 
Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja Väike-Maarja vallavalitsuse poolt korraldatav fotojaht „Paps ja laps“ vältas 16.-31. oktoobrini. Osaleda võisid kõik Väike-Maarja valla elanikud, kes tundsid, et isa ja lapse ühishetked väärivad jäädvustamist.

Kristel Kitsing
Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond