Uudised - Väike-Maarjas avas uksed Konsumi kauplus


Eesti Vabariik 100
Georg Lurich
Sündmuste kalender
E T K N R L P
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Tänased üritused
*Näitused
*Jumalateenistused
*Muusikakooli sisseastumiskatsed
Nädala eelinfo
22. nädal
21. nädal
Ametlikud teated
*2018. aasta hajaasustuse programm on avatud 9.04-11.06
*Infot rongi- ja bussiliikluse sõidugraafikute kohta
*Teade ruumi väljaüürimisest
Infoleht
Infolehtede arhiiv
Kasutajatele
Kasutajanimi:

Parool:

Pea mind meeles
Unustasid parooli?
Registreeru kasutajaks
Sotsiaalmeedia
Facebook
Koostööpartnerid

Väike-Maarjas avas uksed Konsumi kauplus

Väike-Maarja kaubanduselus oli täna suursündmus – avati uus ja avar Konsumi kauplus. Avamisel selgus, et järjekorras kannab Väike-Maarja kauplus väga uhket – sajandat numbrit. COOP-kaupluste süsteem sai oma alguse aga juba 102 aastat tagasi Antslast.


Pilk uude kauplusesse

Järva Tarbijate Ühistu juhatuse esimees Tõnu Uibopuu tänas kaupluse avamisel kõiki koostööpartnereid, kes aitasid kaasa Konsumi hoone valmimisele ja sisustamisele. Ta ütles, et Konsumi kaupluse avamisega laieneb tuntavalt ka kaubavalik piirkonnas. Väga palju vajalikku saab siinne rahvas kohapealt kätte. Ta sõnas ka, et konkurents on tervendav ja edasiviiv jõud ning sellest peaks eelkõige võitma siitkandi ostja.


Järva Tarbijate Ühistu juhatuse esimees Tõnu Uibopuu ja vallavanem Indrek Kesküla kaupluse avamisel

Kaupluse ehitustöid tegi Väike-Maarja firma AS Antaares. Antaarese juht Madis Kull andis avamise puhul Tõnu Uibopuule üle väga kauni sümboolse võtme.


Madis Kull kinkis ehitajate poolt sümboolse võtme.

Vallavanem Indrek Kesküla kinkis omavalitsuse poolt nõukogudeaegse arvelaua, mis peaks poerahvale ka kriisiolukordades abiks olema. Arvelaua külgedel olid kirjas soovid heaks kauplemiseks ja rohkeks ostjaskonnaks. Tõnu Uibopuu sai võimaluse arvelaual ka esimene proovirehkendus teha. Indrek Kesküla rõõmustas, et seni alevikus silma riivanud maa-ala sai ehituse käigus nägusa ilme. Ta tuletas meelde, et praeguse kauplusehoone asemel varem olnud elamu teisel korrusel oli kunagi vägitegusid teinud Georg Lurich. Vallavanem soovis, et Lurichi vaimu hõngu oleks edaspidi ka kauplusehoones tunda. 

Esimesed ostud uues kaupluses sooritati täna alates kella 11-st. Müügisaalis on pinda 1200 ruutmeetrit. Lisaks tavakassadele on ka kaks nutikassat. Praegu on kaupluses 29 töötajat. Juhataja sõnul lisandub peagi ka kolmekümnes. 


Ilve Tobreluts
valla avaliku teabe ja spordiosakonna juhataja
329 5759