Uudised - Väike-Maarja noortekeskus korraldas noortele seikluslaagri


Eesti Vabariik 100
Georg Lurich
Sündmuste kalender
E T K N R L P
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Tänased üritused
*Näitused
Nädala eelinfo
21. nädal
20. nädal
Ametlikud teated
*2018. aasta hajaasustuse programm on avatud 9.04-11.06
*Infot rongi- ja bussiliikluse sõidugraafikute kohta
*Teade ruumi väljaüürimisest
Infoleht
Infolehtede arhiiv
Kasutajatele
Kasutajanimi:

Parool:

Pea mind meeles
Unustasid parooli?
Registreeru kasutajaks
Sotsiaalmeedia
Facebook
Koostööpartnerid

Väike-Maarja noortekeskus korraldas noortele seikluslaagri

Veebruari viimastel päevadel ja märtsi esimestel päevadel oli valla noortel võimalus osaleda 4-päevases seikluslaagris. Selleaastane talv andis seikluslaagri läbiviimiseks suurepärased võimalused, karge talveilm ja päike andsid võimaluse kõiki tegevusi tõsiselt nautida.

Esimesel päeval käisid noored koos juhendajaga Äntu radadel Punamäel räätsamatkal ja said mängulises võtmes läbi teha päästemängu, mille käigus oli vaja vigastatud kaaslane metsast välja aidata. Selleks tuli metsas leiduvatest käepärastest vahenditest meisterdada kanderaam. Kedagi metsa ei jäetud ja seiklus lõppes kõigi jaoks õnnelikult.Teisel päeval ootas noori juba tuttav Ebavere mägi, kus tehti läbi suusamatk ja nauditi mõnusat suusailma.

Kolmas laagripäev oli pühendatud lumelauale, Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuses harjutati esialgu tasakaalu väiksema nõlva peal, kus juhendaja jagas häid õpetussõnu ning oli nõu ja jõuga abiks. Noored said asja päris kiiresti selgeks ning üsna pea võis sammud juba suurema mäe poole seada, õpiti sõitma mäetõstukiga.Laagri viimasel päeval õnnestus teha tutvust mäesuusatamisega, mis osutus noorte suureks lemmikuks. Noored olid väga rahul, nende huulilt tuli vaid kiidusõnu ning soov, et ekstreemsema talispordi harrastamiseks võiks veel võimalusi luua.Suur tänu kõigile tublidele osalejatele!

Laager toimus Leader-programmist toetatud ühisprojekti „Kultuuriline kooskõla“ raames.

Marge Loo
noortekeskuse juhataja