Uudised - Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ootab aasta ema kandidaate


Eesti Vabariik 100
Georg Lurich
Sündmuste kalender
E T K N R L P
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Tänased üritused
*Näitused
*Rakke Kooli lõpuaktus
Nädala eelinfo
25. nädal
24. nädal
Ametlikud teated
*Infot rongi- ja bussiliikluse sõidugraafikute kohta
*Teade ruumi väljaüürimisest
Infoleht
Infolehtede arhiiv
Kasutajatele
Kasutajanimi:

Parool:

Pea mind meeles
Unustasid parooli?
Registreeru kasutajaks
Sotsiaalmeedia
Facebook
Koostööpartnerid

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ootab aasta ema kandidaate

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus kuulutavad 11. mail Väike-Maarja seltsimajas välja valla aasta ema ja otsivad selleks sobivaid kandidaate.
 
Tiitlile võib kandideerida Eesti kodanik ja Väike-Maarja valla elanik, kes on kasvatanud üles tublid lapsed, on neile eeskujuks, väärtustab pere ja kodu ning on aktiivne ja tegus ka ühiskondlikult. 
 
Statuut: http://www.v-maarja.ee/?part=html&id=464

Kandidaatide esitamist ootame nii organisatsioonidelt kui ka üksikisikutelt. Ettepanekuid kandidaadi lähema tutvustuse ja valiku põhjendusega ootab Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond aadressil vmnaiskodukaitse@gmail.com. Viimane päev ettepanekute esitamiseks on 30. aprill.

Otsuse tiitli andmiseks teeb ettepanekute põhjal selleks moodustatud komisjon, kuhu kuuluvad Väike-Maarja naiskodukaitsjad ja Väike-Maarja valla esindajad. Tunnustamine leiab aset 11. mail Väike-Maarja seltsimajas.

2017. aastal pälvis Väike-Maarja valla aasta ema tiitli Käru külas elav kolme lapse ema Riina Rajaste, kelle igapäevatöö Simuna valla avahooldajana on eakate eest hoolitsemine ja nendest hoolimine. Aktiivsel naisel on tegemist küllaga ka kohalikus kogukonnas: ta veab Emumäe arenduskeskust, osaleb vabatahtlikuna heategevuses, organiseerib lastelaagreid, toetab tugiisikuna neid, kellele pole hakkama saamine enesestmõistetav ja paljut muudki.


Väike-Maarja valla aasta ema 2017 Riina Rajaste ja nominent Jaanika Ojala. Foto: Kristel Kitsing