« Tagasi

Aasta emaks pärjati Merike Tammus

Väike-Maarja valla tänavune aasta ema on Merike Tammus, kes on tubli lapsevanem neljale lapsele ja imeline vanaema seitsmele lapselapsele. Igapäevaselt töötab ta Väike-Maarja gümnaasiumis sekretärina..

Väike-Maarja valla tänavune aasta ema laureaat kuulutati välja emadepäeval Väike-Maarja seltsimajas. Kokku esitati aunimetusele viis nime.

Jana Kroll

Jana on kolme lapse ema ja kahe lapse vanaema Väike-Maarjast. Oma peret on ta tõstnud alati esikohale, pakkudes neile täisväärtuslikku elu, samas unarusse jätmata ka teisi abivajajaid.

Jana on Viru vangla sotsiaaltöötaja. Ta on imeline kolleeg, pühendunud, hooliv, südamlik ja toetav inimene.

Ta teeb oma tööd südamega, arendab end kooli ja koolituste näol või tegutseb vabatahtlikuna. Janas on palju isikuomadusi, mida igal ühel ei ole. Ta annab panuse meie ühiskonna heaolule, sest on  väga-väga empaatiline ja tahtejõudu täis inimene.

Jana oskab märgata, sekkuda ja abistada.

Tiia Mänd

Tiia on üles kasvatanud kolm tublit last, kes on silmapaistavad oma erialal. Tal on kuus lapselast. Et nendega vahvaid tegemisi ette võtta, plaanib ta oma puhkuseid laste vaheaegade järgi.

Tiia on Väike-Maarja lasteaias direktorina töötanud aastast 2003. Tänu temale on lasteaed väga peresõbralik töökoht. Kolleegid hindavad väga Tiia empaatiavõimet ja hoolivust.

Tiia hallata on väga suur hulk lapsi ning ta saab sellega suurepäraselt hakkama. Lapsed tervitavad teda rõõmsalt ja soojalt, kui ta rühmades käib. Kallistusi jätkub igale lapsele ja töötajale.

Sirje Tiimus

Sirje elab Väike-Maarjas, ta on üles kasvatanud kuus tegusat ja abivalmis last. Nad on asjalikud, töökad ja õpihimulised – edukad eesti noored. Tal on kaheksa lapselast.

Sirje on lahke, rõõmus ja tegus inimene. Suure pere ja töö kõrvalt leiab ta alati aega vanurite abistamiseks. Samuti on ta aktiivne naiskodukaitsja.

Terje Hiietamm

Terje töötab Simunas juuksurina ja täiendab end erialaliselt pidevalt. Ta on oma töös klientide poolt hinnatud Simunas, Väike-Maarjas ja ka Laekveres. Terje Hiietamm on hea suhtleja, ta teeb oma tööd südamega.

Terjel on kaks täiskasvanud tütart ja kolm lapselast, neile on ta igati eeskujuks.

Lisaks tublide laste kasvatamisele on Terje  eeskujuks oma kauni kodu ja aia eest hoolitsemisel.

Aastaid on ta osalenud Simuna kiriku nõukogu töös ning hooldab vabatahtlikuna Simuna kiriku aias haudasid.

Terje osaleb aktiivselt Simuna Naisteklubi töös ning on ka aktiivne Simuna Vabatahtliku Tuletõrje Seltsi liige. Lisaks laulab ja mängib ta kannelt Simuna Kapellis, kirjutab luuletusi ja õpib Väike-Maarja kunstiringis maalimist.

Merike Tammus

Merike elab Avispeal. Ta on tubli lapsevanem neljale lapsele ja imeline vanaema seitsmele lapselapsele.

Merike on ema, kes hoiab pere tervikuna koos. Tal on pere jaoks alati aega. Koju on hea tulla, ema Merike võtab lapsed ja lapselapsed alati sooja südamega vastu.

Perekondlikel üritustel  meeldib talle laulda, ning aegajalt mängib Merike perele või lastelastele klaverit, kitarri, suupilli, akordionit või ukulelet.

Merike väärtustab aega pere ja lastelastega koosviibimisel. Tal on rohkelt põnevaid ideid, mida koos ette võtta. Ka terve perega sügisesed kartulikorjamised on väga lõbusad.

Merike on heasüdamlik ja hea kuulaja, abivalmis, laia silmaringiga. Ta huvitub raamatute lugemisest ja tema suureks kireks on rahvatants.