« Tagasi

Lääne-Virumaa suurim haridusseminar avab uue õppeaasta

24. augustil korraldab Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) Rakvere Ametikoolis taaskord iga-aastase hariduse päeva, mille eesmärgiks on oluliste haridusteemade arutamine erinevate osapoolte osavõtul. Tegemist on haridusvaldkonna ühisseminariga, kus kuulatakse mitmekesiseid ettekandeid ja arutatakse haridusteemadel.  Hariduse päevale on kutsutud Lääne-Viru maakonna üldhariduskoolide ja lasteaedade õpetajad, õppejõud, haridusasutuste juhid ja kõik teised, kes tunnevad huvi haridusvaldkonna vastu ning on sellega seotud.

VIROL hariduse päeva raames tutvustatakse muuhulgas traditsiooniliselt maakonda uuest õppeaastast tööle asuvaid uusi õpetajaid, tugispetsialiste ning haridusasutuste juhte. Sellel aastal esinevad seminaril ettekannetega näitleja ja lavastaja Andres Dvinjaninov, Viimsi Gümnaasiumi ajaloo-ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Reesi Kuslap ning TÜ Narva kolledži Mitmekeelse hariduse keskuse juhataja Anna Golubeva.

Päevakava ja registreerumislink elektrooniliselt hiljemalt 16. augustiks aadressil: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEKkACVdAn0b7E8bdfFRi3U5ktKO9O1cUbUew8cdzN15UeXA/viewform