« Tagasi

Isadepäeva fotojahi võitis Heili Tammus

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja kohaliku valla koostöös toimunud isadepäeva fotojahi „Paps ja laps" võitis Heili Tammus fotoga „Kas juba tuleb naftat?".

Teise koha väärilise foto püüdis kaadrisse Liis Türbsal, mille pealkirjaks „Koos jõuab kiiremini".

Kolmandat kohta jäid jagama Liis Türbsal fotoga „Koduse väärtuskasvatuse kasvulava ja -tala" ning Kati Kümnik fotoga „Arst ja õde tööhoos".

Publiku lemmikuks kuulutati Laura Kombi tehtud foto "Väikeste sammudega suurte eesmärkideni", mis kogus 226 meeldimist.

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja Väike-Maarja vallavalitsuse poolt korraldatav fotojaht „Paps ja laps" vältas 24. oktoobrist kuni 4. novembrini. Osaleda võisid kõik Väike-Maarja valla elanikud, kes tundsid, et isa ja lapse ühishetked väärivad jäädvustamist.

Fotosid hindasid Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver, Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna aseesinaine ja vallavalitsuse meediaspetsialist Kristel Kitsing, Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna juhatuse liige ja vallavalitsuse maaspetsialist Diana Seepter, Naiskodukaitse Viru ringkonna juhatuse liige ja vallavalitsuse keskkonna- ja hankespetsialist Leie Nõmmiste, vallavalitsuse IT-juht Urmas Reinart, vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja Ene Kinks, vallavalitsuse rahandusosakonna juhataja Mairi Uiboaed ja vallavanem Indrek Kesküla.

Parimate tööde autoreid tunnustasid Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver ja Väike-Maarja vallavanem Indrek Kesküla Põhjakeskuse kinkekaartide ja Naiskodukaitse lisaauhindadega isadepäeval.