« Tagasi

Noorlaskurid tõid aasta viimaselt tiitlivõistluselt taas medaleid

19. ja 20. novembril peeti Põlvas Eesti noorte meistrivõistlused laskmises, kus osalesid edukalt ka Väike-Maarja LaSK noorlaskurid.

Tütarlastest võitis harjutuses 30 lasku ringmärki kuldmedali kindla eduga Kati-Ly Randviir (16 a) kahe Viljandi neiu ees. Meie laskuritest oli veel Jane Sumre kuues ja Emili Uudeküll seitsmes oma uue isikliku rekordiga.

Teises harjutuses 30 lasku ilmuvasse märki tuli Kati-Lyl vastu võtta kaotus Ülenurme gümnaasiumi neiult ja leppida hõbemedaliga.

Kolmandas harjutuses 40 lasku õhupüstolist tegi marulise üllatuse Elva neiu, kes võitis kuldmedali, Kati-Ly Randviir oli hõbemedali võitja Viljandi neiu ees. Oma esimese võistluskogemuse said ka Kätlin Siling-Siland ja Anette Kell.

Püssi laskuritest oli meil võistlemas Pilleriin Vaarik ja Eliise Joonas, kes tegid uue isikliku rekordi harjutuses 30 lasku lamades.

Kokkuvõttes oleme sellel aastal võitnud Eesti noorte tiitlivõistlustelt kuus kuldmedalit, neli hõbemedalit ja kolm pronksmedalit, lisaks rahvusvahelistelt võistlustelt ühe kuldmedali õhupüstolis MIX võistkonnaga ning individuaalselt ühe hõbemedali ja ühe pronksmedali Põhjamaade meistrivõistlustelt juunioridele.

Täname ka meie toetajaid Väike- Maarja valda, Graanul Investi ja Kulka Lääne- Virumaa ekspertgruppi.

Loodame meie laskuritelt ka tulevikus ilusaid tulemusi ja palju medaleid.

 

Jaanus Raidlo