« Tagasi

Rakke ja Väike-Maarja raamatukogudes alustavad tööd postipunktid

Kaks valla raamatukogu hakkavad veebruarist pakkuma postipunkti teenust.

Rakke postkontor jätkab tööd postipunktina kohalikus raamatukogus Faehlmanni tee 26 alates 6. veebruarist. Postipunkt on avatud esmaspäeval ja kolmapäeval kell 12-16 ja neljapäeval kell 13-17. Praegu postkontori hoone seinal olev kirjakast paigaldatakse ümber raamatukogu hoone juurde.

Väike-Maarja ajutiselt suletud postipunkt alustab tööd 13. veebruaril aleviku raamatukogus Lõuna tn 10. Postipunkt hakkab olema lahti esmaspäeval kell 14-18 ja kolmapäeval ja reedel kell 11-15.

Postipunktides osutame universaalseid postiteenuseid: saab saata ja kätte saada kirju ning postipakke, maksta makse, esitada ajakirjandustellimusi ja toimub ka postiteenusteks vajalike kaupade müük – osta saab postmark, ümbrikke ja pakendeid.

Pakke saab vallas saata ja kätte saada Väike-Maarja, Rakke ning Simuna pakiautomaatide kaudu. Postmarke ja ümbrikke saab osta ka Väike-Maaja Grossi kauplusest.

Kuidas tellida personaalset kirjakandjat?

Kutsu postiteenusteks koju või tööle personaalne kirjakandja! See on tasuta, kui elad postiasutustest kaugemal kui 5 km, lähemalt tulek maksab 5 eurot. Kehtivad täpselt samad hinnad kui postiasutuses ja maksad ainult ostetavate postiteenuste eest. Kirjakandja müüb postmarke, ümbrikke või paneb kliendi eest kirjad ja pakid teele. Samuti saab tasuda arveid, võtta vastu pakke ja kirju ning tellida ajalehti ja ajakirju.

Tellimiseks helista personaalse postiteenuse telefonil 6643 330! Või kirjuta www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine. Märgi soov ja aadress. Sinuga võetakse ühendust ja lepitakse kokku teenindamise aeg. Tellimus täidetakse üldjuhul järgmisel tööpäeval, aga mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ajavahemikus kell 8-17.

Vähe kasutatavad kirjakastid eemaldatakse
Vallas on kaheksa kirjakasti, kus on vähem kui viis kirja või pole ühtegi kuus. Seetõttu on kavas kevadel eemaldada Pikvere, Käru, Äntu, Kiltsi, Lammasküla, Liigvalla, Salla ja Ao vähe kasutatavad kirjakastid. Alles jäävaid kirjakaste tühjendatakse edaspidi senise kolme korra asemel viis korda nädalas. Kui kirjakast või postiasutus ei jää lähedusse, siis saab kirja postitada ka personaalse kirjakandja abil.

Omniva e-poe postitoodete valik on mitmekülgne!
Omniva e-poest leiab laia valiku postmarke, postkaarte, pakendeid, postkaste, mida saad tellida nii postkasti, kulleriga kui pakiautomaati. Lisaks saab tellida enda kujundusega postmarke ja postkaarte. Filateelia huvilistele on suurim valik filateeliatooteid ning numismaatikud saavad soetada Eesti Panga münte. Valikus on ka loodussõbralikest materjalidest pakendid, villaümbrikud jt tooted.