« Tagasi

Värbamispäeval pakutakse mitmesugust tööd

Töötukassa Lääne-Virumaa osakond korraldab 11. aprillil Rakvere spordikeskuses värbamispäeva, et viia kokku kohalikud tööandjad ja uue töö otsijad. Osalemine on kõigile tasuta. Spordikeskuse uksed on huvilistele avatud kell 10–12. Värbamispäeval osalevate ettevõtetega saab tutvuda aadressil www.toomess.ee.

Värbamispäeva korraldame pärast koroonakriisi kolmandat korda, see on tööandjate ja tööotsijate seas väga oodatud. Kohalikud tööotsijad ja tööandjad on öelnud, et värbamispäevad on head just seetõttu, et otsene kontakt annab hea võimaluse kohe saada vastused oma küsimustele ning tööandjad saavad tutvustada ettevõtet ja ametikohti. Oleme saanud tagasisidet, et värbamispäeval on vahetatud kontakte ja hiljem on inimesed ettevõttesse tööle asunud.

Aprilli värbamispäevale on oodatud tööandjad väga erinevatest valdkondadest. Et ka suvi ei ole enam kaugel, siis on oodatud kindlasti ka need tööandjad, kes pakuvad hooajalist tööd.

Tööandjatel palume osalemiseks registreeruda, sest kohtade arv on piiratud. Küsimuste korral võib pöörduda tööandjate konsultantide poole: Anu Tooming, anu.tooming@tootukassa.ee, telefon 58855945 või Antonina Vorontsova, antonina.vorontsova@tootukassa.ee, telefon 58836452