« Tagasi

Jõuluprogramm Võivere tuuleveskis

Novembrikuu neljal õhtul avab Võivere veski uksed, et pakkuda külalistele kaunistatud veskis mõnusat jõulumeeleolu ja võimalust soetada kingipakki Eestimaa käsitöömeistrite loomingut. Kindlasti on nende hulgas ka mitmeid meie oma piirkonna tuntud ja tunnustatud tegijaid.

Lisaks ostlemisele on võimalus istuda ka kohvikus ning nautida soolast ja magusat jõuluampsu, mille valmistajaks on samuti meie oma piirkonna tuntud tegija.

Jõulupärja valmistamise töötoa juhendaja, meisterflorist Tuuli Luiga, tuleb küll pisut kaugemalt, kuid on selle eest oma valdkonna tõeline meister ehk valitsev Eesti meister lilleseades.

Jõuluprogrammi viimane päev on finaal eeltoodule – elava muusika saatel on võimalus veski kolmandal korrusel nautida kolmekäigulist õhtusööki. Akustilise kontserdiga esineb Liisa Uukkivi Laekverest.

Töötuppa ja õhtusöögile on kindlasti vajalik eelnev registreerimine hiljemalt 18. novembril e-posti aadressil voiveretuuleveski@gmail.com või telefonil 5668 8178.

Jälgi kuupäevi ja kellaaegasid kuulutuselt ning veel rohkem infot leiab Facebookist (mittetulundusühing Võivere Tuuleveski) ja Instagramist (Võivere tuuleveski külastuskeskus).

Tule ja osta selleaastased kingid kohalikelt meistritelt ning lase oma hinge pugeda mõnusal jõulumeeleolul.