Toeta ettevõtmist, mis saadab Ukraina võitlejatele masinaid ja varustust

United Delivery Mission MTÜ (https://www.uniteddeliverymission.com) on tänaseks saatnud 60+ autot koos tarviliku lisavarustusega (meditsiinivahendid, droonid, taktikaline varustus, generaatorid jne) Ukraina eriüksustele sõja võitmiseks. Masinate ja varustuste tellimus tuleb otse abivajajatelt ja liigub ülenädalaselt eesliinile.

Selleks, et sõda kiiremini lõppeks on vaja seda tegevust järjepidevalt jätkata. Ettevõtmist on võimalik toetada kolmel viisil:

  1. AUTOD. Saadame rindele peamiselt 4x4 manuaalkastiga 10-15aastaseid diiselmasinaid, aga kaubaks lähevad ka kaubikud ja muud masinad. Oleme tänulikud kui on ära anda või mõistliku summa eest müüa mõni vanem kuid töökorras masin.
  2. AITA FINANTSEERIDA JÄRGMISI SAADETISI. Kuna valdava osa masinaid ostame turult, paneme kaasa kütust, mida Ukrainas napib, organiseerime masinate remondi ja transpordi ning ostame muud varustust, siis kulub lisaraha hädasti ära. Rekvisiidid rahalise toetuse jaoks on allpool.
    United Delivery Mission MTÜ
    Konto nr: EE607700771007795362
    Panga nimi: LHV Pank
  3. MÕNI MUU VIIS. Kui on võimekus abistada mõnel muul moel, näiteks annetada meditsiinivarustust, diiselgeneraatoreid, droone, soojuskaameraid, kiivreid või muud sarnast, millest Ukraina sõjaväel kasu oleks, siis läheks ka need asjad hea eesmärgi nimel käiku.

Küsimuste ja täiendava info osas aitab Martin Koppel, tel +37256666273, e-mail koppel.martin@gmail.com