Keskkond / Kaunis Kodu / Kauni Kodu konkursi võitjad


Sündmuste kalender
E T K N R L P
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
Tänased üritused
Jaaniõhtu Ebaveres
Simuna surnuaiapüha ja Vabadussõjas langenute mälestamine
Vao Karikas 2017
Lillede asetamine Vabadussamba juurde
Nädala eelinfo
26. nädal
25. nädal
Ametlikud teated
*Rahandusministeeriumi info haldusreformi jätkumise kohta
*Infot rongi- ja bussiliikluse sõidugraafikute kohta
*Teade ruumi väljaüürimisest
Infoleht
Infolehtede arhiiv
Mille üle tunned Väike-Maarja vallas uhkust?
Äntu järved
Kiltsi mõis
Mitmekesised sportimisvõimalused
Meie inimesed ja koostöö
Meie kultuurilugu ja traditsioonid
Koolivõrk ja panus noortesse
Kasutajatele
Kasutajanimi:

Parool:

Pea mind meeles
Unustasid parooli?
Registreeru kasutajaks
Sotsiaalmeedia
Facebook
Statistika
Kirjeid külalisteraamatus: 542
Kasutajaid: 641
Foorumis teemasid: 113
Foorumis postitusi: 297
Koostööpartnerid

Kauni Kodu konkursi võitjad
Konkursi “Kaunis kodu” reglement

Kauni Kodu konkursi võitjad alates 1999.aastast


1999. a

1. Perekond Muusikus Avispea küla
2. Perekond Eelmaa Pandivere küla
3. Perekond Ling Triigi küla
Eriauhinnad:
Ülo Vilidu Liivaküla küla ja perekond Leiter Triigi küla.

2000. a
1. Perekond Leiter Triigi küla
2. Perekond Kinkmann Kiltsi alevik
3. Perekond Vink Väike- Maarja alevik
Eriauhinnad:
Evi Vöörmann Väike-Maarja alevik ja Mare Niitla Liivaküla küla.

2001. a
1. Perekond Kippel Avispea küla
2. Perekond Maadvere Kiltsi alevik
3. Helju Nurk Väike-Maarja alevik
Eriauhinnad:
perekond Erala Äntu küla, perekond Kaaruks Kiltsi alevik ja perekond Matusorg Aavere küla.

2002. a
1. Mart Lepik Ärina küla
2. KÜ Koduke Tamslau mnt 3 Väike-Maarja alevik
3. Perekond Rammo Kiltsi alevik
4. Perekond Kruve Vao küla
Eriauhinnad:
perekond Vink Ärina küla, perekond Jegorov Vao küla, perekond Pihlak Vao küla ja perekond Alt Triigi küla.

2003. a
1. Meeli Liiv Liiduri tn 2a Kiltsi alevik
2. Perekond Lambur Pommiaugu talu Äntu küla
3. Perekond Rückenberg Oti talu Pudivere
Eriauhinnad:
perekond Kuusemets Ebavere küla, AS Kaarma tankla KT Ebavere küla, OÜ Neix JK Triigi küla ja Erich Neeme Pikk tn 10 Kiltsi alevikus.

2004. a
1. OÜ Caritas A&K Ravi 1a Väike-Maarja
2. Perekond Manninen Põllu 3 Väike-Maarja
3. Perekond Eskla-Kent Uus 6 Väike-Maarja
Eriauhinnad:
Väike-Maarja EELK kirik Tamme 4 Väike-Maarja alevik, perekond Metelitsa Jaama 15 Väike-Maarja alevik, perekond Moisa Tare 1 Väike-Maarja alevik ja perekond Kruup Rahu 3 Väike-Maarja alevik.

2005. a
1. OÜ Vainu Tare Müüriku küla
2. Perekond Pello Kolde 7 Väike-Maarja
3. Perekond Läänemets Uuetoa talu Avispea küla
Eriauhinnad:
Lilian Rikken Vahemetsa kinnistu Ärina küla, perekond Kivivare Tamme kinnistu Müüriku küla, perekond Kask Kase kinnistu Ärina küla ja Tõnu Vaiksalu Otsa talu Avispea küla.

2006. a
1. Perekond Liivak Käbala kinnistu Nadalama küla
2. Perekond Terav Energia 7 Väike-Maarja alevik
3. Leena Ahlberg ja Rein Rääk Raja 3 Simuna alevik
4. Loomsete Jäätmete Käitlemise AS Ebavere küla
Eriauhinnad:
perekond Niitla Kambi talu Liivaküla küla, perekond Sepp Imukvere küla ja perekond Aavik Imukvere küla.

2007. a
1.
Perekond Krihvel Paju kinnistu Kännuküla
2. Perekond Kleband Kolde 6 Väike-Maarja alevik
3. Perekond Kiitsak Turu 2 Simuna alevik
4. OÜ Virumaa Veepumbakeskus Pikk 36 Väike-Maarja alevik
Eriauhinnad:
perekond Kesler Määri küla, perekond Teidla Helejärve kinnistu Kännuküla, Aili Keps Uuetoa kinnistu Kännuküla, perekond Komp Lepiku kinnistu Avanduse küla. 

2008. a
1. Perekond Lepiksoo Energia tn 25 Väike-Maarja alevik
2. Perekond Jaanson Tuuli kinnistu Eipri küla
3. Perekond Griffel Jaanirahva kinnistu Kännuküla küla
4. RMK Lääne-Virumaa metskond Triigi kontor
Eriauhinnad:
perekond Põldmaa Kasetuka kinnistu Triigi küla, Uno Vildersen Uuevahimardi kinnistu Aavere küla, perekond Lambur Pommiaugu kinnistu Äntu küla, perekond Kruup Rahu tn 3 Väike-Maarja alevik, Reeva Johanson Roosimäe kinnistu Liivaküla küla.

2009. a
Kaunimad kodud: 
Vaima Kivistu Vetiku talu Eipri küla, perekond Traksmaa Pikk tn 7 Simuna alevik, perekond Olvi Uus tn 7 Väike-Maarja alevik, perekond Hiietamm Parkali tn 20 Simuna alevik, perekond Rõngas Rõnga talu Määri küla, perekond Kruusamägi Nõmmekala kinnistu Nõmme küla, perekond Möldre Nõmmeveski talu Nõmme küla, Lii Kullamaa Kiltre kinnistu Avispea küla, Andrus Läll Allika talu Avanduse küla, Anne Jaagumägi ja Jaanus Kaare Vahtra kinnistu Avispea küla, perekond Kaare Metsanurga talu Triigi küla.

2010. a
1. Juhani Pihlak Pihlaka talu Liivaküla
2. KÜ Lõuna tn 19 Väike-Maarja alevik
3. Marika Karron Ukuaru kinnistu Varangu küla
4. Tiina Rammo Jaama tn 9a Kiltsi alevik
5. Oleg Tšakirov Võidu tn 5a Väike-Maarja alevik
 
2011. a
1. Perekond Kleband Kolde tn 6 Väike-Maarja alevik
2. Perekond Haus Viljatoa kinnistu Vao küla
3. Perekond Niinemets Pajumaa kinnistu Määri küla
4. Madis Soomer Härma kinnistu Vao küla
5. Tiiu Laidro Vanaaidamehe kinnistu Avanduse küla
6. Perekond Paas Uus tn 18 Väike-Maarja alevik
7. Perekond Ojasaar Metsanurga kinnistu Määri küla

2012. a
1. Perekond Pello Kolde tn 10 Väike-Maarja alevik
2. Perekond Haiba Kolde tn 15 Väike-Maarja alevik
3. Helju Nurk kiviktaimla Renne teel Väike-Maarja alevik
4. Perekond Lukmann Välja tn 10 Väike-Maarja alevik
5. Ly Ipsberg ja Raivo Narits Pajula kinnistu Koonu küla
6. Reeva Johanson Roosimäe kinnistu Liivaküla küla
7. Baltic Agro AS Hoidla kinnistu Ebavere küla

2013. a
Asutused-ettevõtted:
1. Vao Ratsaklubi, hobusetall koos ratsakompleksiga (Talli ja Platsi kinnistu Vao küla)
2. Endine Simuna keskuse katlamaja hoone, tootmismaa Simuna alevikus (Allee tn 5 kinnistu)
3. OÜ ReinPaul, tootmismaa Ebavere külas (ReinPauli kinnistu)
4. Pandivere Kartulikasvatus OÜ, tootmismaa Ärina külas (Sulase kinnistu)
Kortermajad-ridaelamud:
1. Tamme tn 5A kortermaja Väike-Maarja alevik
2. Tamsalu mnt 7 ridaelamu Väike-Maarja alevik
3. Ehitajate tee 7 Väike-Maarja alevik
4. Ehitajate tee 9 Väike-Maarja alevik

2014. a
1. Perekond Etti suvekodu Kännukülas 
2. Maie Ranna kodu Simunas 
3. Perekond Olvi Uus tn 7 Väike-Maarjas 
4. Perekond Raadik Kesk tn 10 Väike-Maarjas 
5. Perekond Tiigivee Linamäe kinnistu Äntu külas
6. OÜ Pandivere Pansion Vao külas 
7. MTÜ Triigi Mõis 
8. Perekond Malmberg Lillemäe kinnistu Koonu külas  
 
2015. a
1. Perekond Rand tootmistalu Avanduse külas
2. Perekond Komp kodu Avanduse külas
3. Perekond Kasemets kodu Nadalama külas
4. Kurtna külamaja (MTÜ Nelikand)

2016. a
1. Perekond Raitšuki kodu Ärina külas
2. Perekond Eelmaa kodu Pandivere külas
3. Perekond Paju kodu Väike-Maarja alevikus
4. Birgit Kopti ja Peeter Ilvese kodu Väike-Maarja alevikus
5. Maris Kõrgmäe ja Hans Kruusamägi kodu Äntu külas
6. Tiiu Kaselo ja Ain Vilderseni kodu Pikevere külas

Viimati muudetud 03.01.2017