Uudised - Seiklusmänguga „Ristmik“ juhiti noorte tähelepanu ohutule liiklemisele


Eesti Vabariik 100
Georg Lurich
Sündmuste kalender
E T K N R L P
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Tänased üritused
*Näitused
Nädala eelinfo
25. nädal
24. nädal
Ametlikud teated
*Infot rongi- ja bussiliikluse sõidugraafikute kohta
*Teade ruumi väljaüürimisest
Infoleht
Infolehtede arhiiv
Kasutajatele
Kasutajanimi:

Parool:

Pea mind meeles
Unustasid parooli?
Registreeru kasutajaks
Sotsiaalmeedia
Facebook
Koostööpartnerid

Seiklusmänguga „Ristmik“ juhiti noorte tähelepanu ohutule liiklemisele

Kodutütarde ja Noorte Kotkaste üks olulisematest Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva raames korraldatavatest sündmustest oli 26. aprillil kell 16.00-18.00 toimunud üleriigiline seiklusmäng „Ristmik“. Üritus leidis samaaegselt aset paljudes Eesti suuremates linnades ja kogukonnakeskustes.Virumaal korraldati seiklusmängu „Ristmik“ kahes kohas: Väike-Maarjas ja Ulvis. See oli hea ja tore võimalus tutvustada noortele oma valda.Organisatsioonide liikmed ootasid kõiki oma sõpru ja tuttavaid ühiselt meeskondi moodustama. Lahendati erinevaid ülesandeid, alates nuputamisest ja osavusest, lõpetades spordi ja mälumängudega.

Kuna tegemist on osaga eeskujukampaaniast „Aga mina“, oli põhiline teadvustada noortele ohutut liiklemist linnas ja alevis.


Fotod: 3 x Silvi Aasumets

Tegevusi viisid läbi Kaitseliidu noortejuhid. Kogu üritus oli julgestatud ning kõik osalejad olid varustatud helkurvestidega. Kaasatud oli ka lapsevanemaid ja teisi täiskasvanuid.

Ilmastik küll eriti ei soosinud võistlejaid ega turvajaid, aga, nagu teada, pole halba ilma, on vaid kehv varustus. Vaatamata sellele olid kõik rõõmsad ja teotahtelised.

Tänan Väike-Maarja raamatukogu, Naiskodukaitsjaid, Kaitseliitu, Väike-Maarja vallavalitsust, Porkuni kooli õpetajaid ja lapsevanemaid. Ilma teie toetuseta poleks see mäng olnud võimalik ega ka turvaline.

Silvi Aasumets
Kodutütarde Väike-Maarja rühmajuht